Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
ul. Wolności 345a, 41-800 Zabrze

Aktualności

CeZik nowym Ambasadorem naszej Fundacji!


Cezary Nowak, znany pod pseudonimem CeZik został nowym Ambasadorem naszej Fundacji. CeZik stworzył specjalnie dla nas piękny utwór „Włącz się do walki o małe serca”. Piosenka informuje o konieczności wsparcia naszego programu, związanego z konstrukcją protez serca dla dzieci, które będą pomagać w leczeniu ciężkiej niewydolności serca
u najmłodszych pacjentów.

Nasz nowy Ambasador to gitarzysta, wokalista, kompozytor, aranżer i tekściarz. Jest absolwentem wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej. Karierę na YouTubie rozpoczął w 2008 r. i od tego momentu pracuje pod pseudonimem CeZik. Na początku jego kariery jako solisty pojawiły się znane piosenki, które śpiewał od tyłu. Pomysł ten spodobał się Szymonowi Majewskiemu, który zaprosił muzyka do swojego show. Popularność w internecie zapewniły mu również kolejne covery znanych przebojów. Czesław Mozil określił go mianem „króla coverów”. Był jednym z pierwszych polskich muzyków, który w internecie publikował nagrania a cappella na kilka głosów.

Obecnie artysta koncentruje się na twórczości dla dzieci, publikowanej na kanale Nutkosfera w serwisie YouTube. Utwory z Nutkosfery są cenione, niezwykle popularne i biją rekordy oglądalności.

Bardzo się cieszymy z tej współpracy, jesteśmy pewni, że będzie udana i owocna.

Zachęcamy do oglądania!foto: Mariusz Jakubowski /FRK

Sponsorzy Fundacji

<
>
zobacz wszystkich sponsorów