Miło nam przekazać, że Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi objęła
patronatem trzecią edycję konferencji pt. Medycyna w architekturze, która odbędzie się 23.10.2025 w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
W tym roku tematem przewodnim będzie: Infrastruktura placówek medycznych dla procedur somatycznych i psychiatrycznych - między standardem a rzeczywistością.
Sesje poświęcone zostaną projektowaniu i modernizacji infrastruktury medycznej przeznaczonej dla tzw. „mechanicznych” procedur medycznych - zabiegów chirurgicznych, diagnostyki obrazowej, intensywnej terapii oraz oddziałów wysokospecjalistycznych. Omówione zostanie planowanie przestrzeni wspierających leczenie zaburzeń psychicznych - zarówno w placówkach ogólnopsychiatrycznych, jak i sądowych oraz środowiskowych.
Więcej informacji, plan wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie:
Sztuka-Architektury.pl

Akcje: PoznajGwiazde.pl
Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii
im. prof. Zbigniewa Religi
ul. Wolności 345a,
41-800 Zabrze