Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
ul. Wolności 345a, 41-800 Zabrze

Aktualności

Fundacja zatrudni zdolnego elektronika w Pracowni Sztucznego Serca

Jeśli jesteś zdolnym elektronikiem, chcesz współtworzyć sterowanie protezami serca i pracować z młodymi zapaleńcami, to daj nam znać. Szukamy kogoś takiego jak Ty!!! Nie zwlekaj!!!

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im prof. Zbigniewa Religi poszukuje kandydatów na stanowisko:
specjalisty w Laboratorium Konstrukcyjnym Pracowni Sztucznego Serca

Miejsce pracy: Zabrze
    Oferta ważna do: 15.07.2012 r.

Główne zadania:

Udział w realizacji projektów związanych w projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem do produkcji prototypów sterowników protez serca, w szczególności:

  • montaż i uruchamianie analogowych i cyfrowych mikroprocesorowych układów sterowania;
  • montaż i przygotowanie drobnych elementów mechanicznych związanych z układami elektronicznymi;
  • montaż i uruchamianie okablowania urządzeń.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie w dziedzinie elektroniki;
  • znajomość podstaw obróbki metali, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych;
  • umiejętność lutowania elementów SMD;
  • doświadczenie w zakresie sprzętu medycznego i aparatury medycznej;
  • doświadczenie w uruchamianiu układów mikroprocesorowych, analogowych oraz impulsowych
  • doświadczenie w sterowaniu i przetwarzaniu danych;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy;
  • odpowiedzialność,  umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność;
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność skutecznej komunikacji ustnej i pisemnej;
  • wysoka etyka zawodowa.

Umiejętności pożądane:

  • znajomość systemu Linux w zastosowaniach dedykowanych (embedded);
  • umiejętność programowania w języku C z rozszerzeniami dla mikrokontrolerów (AVR, ARM);
  • obsługa programu Altium Designer.

Oferujemy:

•    ciekawą, ambitną pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,
•    możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
•    motywujące warunki pracy i stabilność zatrudnienia.
•    forma zatrudnienia: umowa o pracę – etat

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail mjaromin@frk.pl do dnia 10.07.2012 r. W tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać „oferta pracy - elektronik”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego zostaną zaproszone osoby w największym stopniu spełniające wymagania i oczekiwania na proponowanym stanowisku pracy.

Sponsorzy Fundacji

zobacz wszystkich sponsorów