Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
ul. Wolności 345a, 41-800 Zabrze

Aktualności

Akcja „Z SERCEM DLA SERCA”

Sieć supermarketów Eko-Holding S.A. zaangażowała się w akcję zbierania funduszy na opracowanie prototypu sztucznej komory wspomagania serca dla dzieci.
 
 Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii pracuje nad prototypem sztucznej komory wspomagania niewydolności serca dla dzieci w wieku szkolnym. W Polsce nie ma bowiem rodzimego urządzenia, które byłoby ratunkiem dla tej kategorii pacjentów, a potrzeby w tym zakresie są bardzo duże. Fundusze na opracowanie prototypu uzyskać chcemy m.in. dzięki zainicjowanej 15 września akcji charytatywnej „Z Serca dla Serca”. Przyświeca nam gorące pragnienie, by żadne dziecko, które zachoruje, nie pozostało bez pomocy i szansy na życie i zdrowie.
 
Akcji partneruje firma, która wielkodusznie odpowiedziała na apel Fundacji - sieć supermarketów Eko Holding S.A na czele z prezesem – Panem Krzysztofem Gradeckim i całym zespołem pracowników oraz kontrahentami tej firmy. Na terenie placówek EKO w całym kraju wybrane produkty zostaną oznaczone znaczkiem akcji i adnotacją: „Kupując ten produkt przyłączasz się do wielkiego dzieła opracowania prototypu i wdrożenia do praktyki klinicznej sztucznej komory serca dla dzieci”. Ze sprzedaży ww. produktów 3% ceny detalicznej EKO przekaże na rzecz akcji „Z Sercem dla Serca”.
 
Akcja zostanie wsparta szeroką kampanią mediową w TVP i RMF FM. Działania komunikacyjne w tym obszarze mają na celu spopularyzowanie akcji oraz wzbudzenie społecznego zainteresowania i czynnego poparcia. Do akcji dołączyła i wsparła ją swoim wizerunkiem popularna i lubiana aktorka- Pani Joanna Liszowska, której serdecznie i z całego serca dziękujemy.
 
Podziękowania za udział w tej szczytnej misji kierujemy także do całego zespołu firmy EKO i jej współpracowników i kontrahentów oraz wszystkich klientów, którzy poprzez zakup odpowiednich produktów czynnie wspierają akcję.
 
Zwracamy się z gorąca prośbą do wszystkich firm i osób prywatnych o dalsze wsparcie akcji. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii lub działem marketingu Eko: www.eko.pl
 

Sponsorzy Fundacji

<
>
zobacz wszystkich sponsorów

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE